Цікаві факти про м’ясо

Ароматний ростбіф, свиняча відбивна, шашличок з баранини, телячий язик — без усього цього наші обіди і вечері були б нудними і безрадісним. Однак багато хто вважає, що м’ясні продукти не приносять організмові нічого, крім шкоди, і сильно помиляються. Поки не вщухають дискусії між тими, хто споживає м’ясо та вегетаріанцями, пропонуємо Вам познайомитися з найцікавішими фактами про м’ясо:

  • Полярні ведмеді можуть з’їсти більше 25 кг м’яса за один раз.

 

  • Бутерброди-сендвічі названі так на честь британського графа Сендвіча, відомого картяра. Саме він придумав класти м’ясо між двома шматками хліба, щоб не забруднити руки за грою.

 

  • На прожиток однієї дворічної корови потрібно 3,5 т. сої і зерна і 600 л води. Натомість людина отримує 300 кг м’яса.

 

  • Будучи студентом Кембриджського університету, Чарльз Дарвін головував в клубі ненажер (The Glutton Club), який відвідував щотижня для того, щоб пробувати рідкісні види м’яса.

 

  • У числі захоплень Леонардо да Вінчі були кулінарія та мистецтво сервіровки. У Мілані на протязі 13 років він був розпорядником придворних бенкетів. Да Вінчі винайшов кілька кулінарних пристосувань, що полегшують працю кухарів. Оригінальна страва «від Леонардо» — тонко нарізане тушковане м’ясо з укладеними зверху овочами — користувалося великою популярністю на придворних бенкетах.

 

  • Найдорожчі біфштекси готують з м’яса корів Вагіу, яких вигодовують на пасовищах недалеко від японського міста Кобе. Трави на цих пасовищах відрізняються рідкісною генетичною чистотою, а з коровами там ведуть себе як з членами королівської родини, регулярно натирають їх саке і поять великою кількістю пива. Оскільки життя корів позбавлене стресів, м’ясо відрізняється дуже високою якістю. Ціна делікатесу — приблизно 350 доларів за 1 кг, і він не експортується.

 

  • Ален Делон отримав освіту м’ясника і перший час після навчання працював у ковбасній крамниці свого тестя, де навчився майстерно відокремлювати м’ясо від кісток.

 

  • Воїни-гуни під проводом Аттіли винайшли оригінальний спосіб зберігання і приготування м’яса, поміщаючи його під сідло під час тривалої верхової їзди. Від трясіння воно відбивалося і втрачало рідину, до того ж просалювалось від кінського поту. У результаті через деякий час воїни отримували готовий до вживання продукт.

 

  • У середньовічній Європі напередодні зими починався масовий забій худоби та заготівля м’яса. Якщо м’ясо просто солити, воно втрачає смак — зберегти його майже в первозданному вигляді допомагали прянощі, які привозили в основному з Азії. Але так як турки монополізували майже всю торгівлю спеціями, їх ціна була недосяжною, що стало однією з причин бурхливого розвитку мореплавання і початку епохи великих географічних відкриттів. А ось на Русі за суворих зим гострої необхідності в прянощах не було.